من در سراسر جهان با مشتری و مشاور کار می کنم و یک موضوع مشترک که می بینم این است که بسیاری از مشاغل محلی نمی دانند از کجا می توان هنگام جستجوی محلی شروع به کار کرد و با این کار ، اهمیت پیوند ساختمان و درک آن را نمی فهمید. چه طور باید شروع کرد.

ایجاد لینک عامل مهمی برای ترافیک جستجوی محلی بوده است ، و انجام کار آن چه که به نظر می رسد وحشتناک نیست (تلاش ، بله ، اما ارعاب کننده ، نه).

بسیاری از "متخصصان سئو" وجود دارند که برای ایجاد پیوندهای زیادی از نظر گوگل برای ایجاد پیوند هزینه می کنند ، زیرا آنها از این نظر مهم هستند. این کار را نکنید و کسی را که انجام می دهد استخدام نکنید. اگر سایه بان باشید و Google شما را در صفحات نتایج موتور جستجو برای آن جریمه کند ، Google تشخیص خواهد داد.

در عوض ، از 8 روش زیر شروع به ایجاد لینک کنید.

1. انجام تحقیقات کلمات کلیدی

من از تحقیقات کلمات کلیدی در ابعاد مختلف بازاریابی خود استفاده می کنم ، اما برای ایجاد پیوند به طور خاص ، از آن استفاده می کنم تا به من کمک کند قصد مخاطبانم را در هنگام جستجوی چیزی که می توانم به آنها کمک کنم درک کنم. این درک را به من می بخشد که مشکلات و چالش های آنها چیست و اغلب سؤالات واقعی را که در موتورهای جستجو تایپ می کنند فراهم می کند.

از آنجا می توانم ایده های محتوای اشتراکی را ارائه دهم (بیشتر در این مورد بعداً) که باید تولید کنم و همچنین سکوها و مشاغلی که باید با آنها تعامل داشته باشم تا جلوی مخاطبان خود را بگیرم. این به نوبه خود ، تعداد پیوندهایی را که به سایت من برگشت می دهند ، افزایش می دهد.

2. بر ایجاد محتوا باکیفیت متمرکز شوید

محتوا هوا است . بازاریابی شما به سادگی بدون آن زنده نمی ماند ، و ایجاد پیوند هیچ تفاوتی ندارد. افراد به مواردی که ارزش اشتراک گذاری را دارند پیوند می دهند ، بنابراین اگر می خواهید سهم زیادی کسب کنید ، باید محتوای مفیدی بسازید که برای مخاطبان شما ارزشمند باشد.

این محتوا برای مخاطبان شما باید آموزشی و آموزنده باشد و باید رهبری فکری ایجاد کند. احساس خلاق بودن با این محتوا ، فقط لازم نیست که پست های وبلاگ استاندارد ، کتابهای الکترونیکی یا برگه های سفید شما باشند (اگرچه این موارد نیز می توانند مفید باشند). ایده های دیگر عبارتند از:

• فیلم های
  • پادکست ها
  • اینفوگرافیک
  • راهنماهای چگونه

در نظر بگیرید که برخی از محتواهایی را که ایجاد می کنید ، به محلی متمرکز کنید تا واقعاً شانس بک لینک از سایر مشاغل محلی را بگیرید.

در حالی که ایجاد محتوا یک ضرورت است ، همیشه لازم نیست چرخ را دوباره اختراع کنید. در مورد استفاده مجدد از مطالبی که قبلاً داشتید ، فکر کنید. همچنین می توانید به محتوای رقبای خود که به خوبی عمل می کند نگاهی بیندازید و به راه هایی برای بهتر کردن آن فکر کنید.

علاوه بر بهبود محتوای موجود ، به اشتراک گذاری محتوا با مخاطبان خود که توسط دیگران ایجاد شده است توجه کنید. با این کار شانس خود را در اشتراک گذاری مطالب خود به طور طبیعی افزایش می دهید.

و در آخر اینکه ، ایجاد محتوا به تنهایی معمولاً برای تولید لینک به سایت شما کافی نیست. شما باید محتوای را در کانالهایی که مخاطب شما در آن قرار دارد تبلیغ کنید. دریابید که چه کانالهای رسانه ای اجتماعی در آن قرار دارند ، چه تالارهایی را که بازدید می کنند و غیره

3. میهمان باشید

ارسال مهمان هنوز ابزاری برای ایجاد پیوند عالی است ، اما باید با شبکه سازی انجام شود ، نه برای اسپم کردن. اگر هنگام نوشتن یک پست مهمان ، تنها هدف شما برای نوشتن آن این است که پیوندهایی را به سایت خود برگردانید ، احتمالاً شما نمی خواهید ارزش زیادی از آن کسب کنید.

علاوه بر این ، در یک پادکست میهمان کنید . من از این بابت پیوند ساختمان را از ارزش فوق العاده ای پیدا کرده ام و آنقدر به آن اعتقاد دارم که من در واقع با یکی از مشاوران بازاریابی Duct Tape ، Phil Singleton ، به ایجاد پادکست بوکرز  کمک کردم تا به مردم کمک کند تا نقاط مهمان را در پادکست ها رزرو کنند. از انجام این کار فواید زیادی وجود دارد ، از جمله دستیابی به لینک های برگشتی به سایت شما.

4- اهرم مشارکت استراتژیک و محلی

ایجاد مشارکت با مشاغل محلی و سازمانها می تواند فرصت خوبی برای گرفتن بک لینک از وب سایتهای آنها باشد. اینها باید شرکای استراتژیک محلی باشند که بتوانید در هنگام نیاز به چیزی که شما ارائه نمی دهید ، به مشتریان خود مراجعه کنید. یک راه عالی برای تکمیل این فعالیت این است که اطمینان حاصل کنید که شما و شرکای محلی خود در حال پیوند و به اشتراک گذاری مطالب یکدیگر هستید.

اگر مطالب خوبی را تولید کرده اید ، بگذارید آنها را با شبکه های خود نیز به اشتراک بگذارید ، و برعکس. علاوه بر این ، نوشتن توصیفات برای شرکای خود را در نظر بگیرید و فراموش نکنید که پیوندی را به سایت خود در این بررسی وارد کنید.

5- در جامعه خود درگیر شوید

حامی رویدادهای محلی در جامعه خود را در نظر بگیرید تا به شما در دریافت پیوند از صفحه حمایت از این رویداد کمک کنید زیرا این امر می تواند برای SEO محلی بسیار مؤثر باشد. بیشتر این سازمانهای محلی دارای وب سایت هستند و پوشش خبری را به وب سایتهای محلی با اقتدار بالاتر منتقل می کنند.

علاوه بر حمایت از رویدادها ، می توانید میزبان خود و همچنین ایجاد لینک از طریق انتشار مطبوعاتی تبلیغاتی ، پست های رسانه های اجتماعی ، خبرنامه های شریک و غیره باشید.

6. شبکه

ایجاد لینک امروز بسیار شبیه به نحوه عملکرد شبکه های مؤثر است. بهترین توصیه من برای دریافت لینک ، ملاقات با افراد واقعی و تبلیغ مطالب آنهاست. وقتی تکنیک های مؤثر شبکه ای را بصورت آنلاین و غیرفعال کار می کنید ، نتایج واقعی ساخت پیوند را مشاهده خواهید کرد

7. به استنادها و فهرستهای محلی اضافه شوید

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در استنادها و فهرستهای محلی ذکر شده است.

کسب و کارتان در Google My Business ، Yelp و سایتهای محلی مانند اتاق بازرگانی یا فهرستهای فارغ التحصیلان شما ، در گرفتن بک لینک به سایت شما بسیار مهم است. فقط مطمئن شوید که نام ، آدرس و شماره تلفن شما در سراسر صفحه سازگار است تا از سردرگمی جلوگیری شود. از ابزاری مانند  MozLocal  یا Yext برای شروع در جهت درست استفاده کنید.

8- به رقابت خود توجه کنید

این یک عملگرای خوب SEO است که به دنبال پیوندهایی است که می تواند به شما در رتبه رقابت در صفحات نتایج موتور جستجو کمک کند.

چند عبارت را بر روی عبارات و اصطلاحات کلمات کلیدی انجام دهید (از تحقیقات کلمات کلیدی شما) که برای تجارت شما مهم هستند. هنگامی که تعداد معدودی از رقبا را پیدا کردید ، از ابزاری مانند  Ahrefs استفاده کنید تا لیستی از سایت هایی که به رقابت شما پیوند دارند را دریافت کنید. از این گزینه استفاده کنید تا ببینید آیا می توانید زاویه ای پیدا کنید تا پیوندی از خود دریافت کنید. (در اینجا یک آموزش خوب برای انجام تحقیقات رقابتی با استفاده از Ahref وجود دارد .)

هیچ راهی در اطراف آن وجود ندارد ، ایجاد لینک زمان و تلاش می کند ، اما به درستی انجام می شود ، ساعت هایی که در آن قرار می گیرند ارزش آن را دارند.

اگر از این پست لذت بردید ، به راهنمای نهایی بازاریابی محلی و راهنمای کسب و کار کوچک ما برای جستجوگرها نگاهی بیندازید  .

آموزش دیجیتال مارکتینگ ایجاد ,محلی ,لینک ,پیوند ,سایت ,انجام ,ایجاد لینک ,برای ایجاد ,مشاغل محلی ,اشتراک گذاری ,ایجاد پیوند ,برای ایجاد پیوند ,اشتراک گذاری مطالب ,تحقیق منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وب سایت تفریحی واسه تو طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد رادیو جوان | RadioJavan | سایت اصلی رادیو جوان پخش زنده فوتبال و بازی انفجار تور آنتالیا بهشت نیاز هنر فروش و تعمیر تصفیه آب در کرمان 09229766368 janiyahqzgxbsr3 WebSite